Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Audyt bezpieczeństwa

 

Audyty bezpieczeństwa obiektów pozwalają na dokładną kontrolę poziomu bezpieczeństwa konkretnych obiektów, w tym przede wszystkim działających na ich terenie systemów bezpieczeństwa.

Nasza firma POLPATRON prowadzi profesjonalne audyty bezpieczeństwa dla klientów, którym zależy na uzyskaniu jeszcze wyższego poziomu ochrony swojego mienia.

Realizowany przez nas audyt bezpieczeństwa to kompleksowa, precyzyjna procedura, w której biorą udział wykwalifikowani specjaliści w branży ochrony obiektów.

Wyniki audytu bezpieczeństwa pozwalają na:

  • uzyskanie informacji o aktualnym stanie bezpieczeństwa w obiekcie
  • zweryfikowanie skuteczności dotychczasowych działań w ramach ochrony
  • określeniu najbardziej istotnych zagrożeń dla obiektu
  • dobór najskuteczniejszych procedur bezpieczeństwa

W razie dodatkowych pytań dotyczących prowadzonych przez nas audytów bezpieczeństwa jesteśmy do Państwa usług – odpowiemy na wszystkie z nich wyczerpująco.

Zapraszamy serdecznie do wybrania oferty naszej firmy POLPATRON!

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych w celach oferowania produktów i usług (informacja poniżej), to będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora- Polpatron Sp. z o.o i Polpatron Alarmex Sp. z o.o, adres. Młynarska 48, 01-171 Warszawa - w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Danie będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988