Doradca handlowy 24h:

  603 339 988

Dział obsługi klienta:
606 244 583

Stacja Monitorowania Alarmów:
608 456 252

Audyt bezpieczeństwa

 

Audyty bezpieczeństwa obiektów pozwalają na dokładną kontrolę poziomu bezpieczeństwa konkretnych obiektów, w tym przede wszystkim działających na ich terenie systemów bezpieczeństwa.

Nasza firma POLPATRON prowadzi profesjonalne audyty bezpieczeństwa dla klientów, którym zależy na uzyskaniu jeszcze wyższego poziomu ochrony swojego mienia.

Realizowany przez nas audyt bezpieczeństwa to kompleksowa, precyzyjna procedura, w której biorą udział wykwalifikowani specjaliści w branży ochrony obiektów.

Wyniki audytu bezpieczeństwa pozwalają na:

  • uzyskanie informacji o aktualnym stanie bezpieczeństwa w obiekcie
  • zweryfikowanie skuteczności dotychczasowych działań w ramach ochrony
  • określeniu najbardziej istotnych zagrożeń dla obiektu
  • dobór najskuteczniejszych procedur bezpieczeństwa

W razie dodatkowych pytań dotyczących prowadzonych przez nas audytów bezpieczeństwa jesteśmy do Państwa usług – odpowiemy na wszystkie z nich wyczerpująco.

Zapraszamy serdecznie do wybrania oferty naszej firmy POLPATRON!

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988