Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Monitoring sygnałów alarmowych

 

Profesjonalny monitoring to podstawa bezpieczeństwa – działa zarówno prewencyjnie, zmniejszając ryzyko niekorzystnych zdarzeń, jak również pozwala na szybką reakcję przy ich wystąpieniu.

W naszej firmie POLPATRON prowadzimy profesjonalny monitoring sygnałów alarmowych, dzięki któremu możemy zapewnić klientom kompleksową ochronę w razie wystąpienia szeregu zdarzeń.

 

W ramach usługi monitoringu oferujemy:

Nasi specjaliści zadbają o to, aby bezpieczeństwo Państwa obiektów oraz mienia, a także osób było na najwyższym poziomie.

Wykorzystujemy urządzenia monitoringowe sprawdzonych podwykonawców i szybko reagujemy na zgłoszenia, między innymi w przypadku aktów wandalizmu, włamań, kradzieży, pożarów, zalania oraz innych rodzajów zdarzeń zależnie od wybranego typu monitoringu.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami monitoringu sygnałów alarmowych, jesteśmy gotowi do odpowiedzi.

Zachęcamy do skorzystania z usługi w naszej firmie POLPATRON!

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych w celach oferowania produktów i usług (informacja poniżej), to będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora- Polpatron Sp. z o.o i Polpatron Alarmex Sp. z o.o, adres. Młynarska 48, 01-171 Warszawa - w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Danie będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988