Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Dział obsługi klienta: 606 244 583

Monitoring sygnałów alarmowych

 

Profesjonalny monitoring to podstawa bezpieczeństwa – działa zarówno prewencyjnie, zmniejszając ryzyko niekorzystnych zdarzeń, jak również pozwala na szybką reakcję przy ich wystąpieniu.

W naszej firmie POLPATRON prowadzimy profesjonalny monitoring sygnałów alarmowych, dzięki któremu możemy zapewnić klientom kompleksową ochronę w razie wystąpienia szeregu zdarzeń.

 

W ramach usługi monitoringu oferujemy:

Nasi specjaliści zadbają o to, aby bezpieczeństwo Państwa obiektów oraz mienia, a także osób było na najwyższym poziomie.

Wykorzystujemy urządzenia monitoringowe sprawdzonych podwykonawców i szybko reagujemy na zgłoszenia, między innymi w przypadku aktów wandalizmu, włamań, kradzieży, pożarów, zalania oraz innych rodzajów zdarzeń zależnie od wybranego typu monitoringu.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami monitoringu sygnałów alarmowych, jesteśmy gotowi do odpowiedzi.

Zachęcamy do skorzystania z usługi w naszej firmie POLPATRON!

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988