Doradca handlowy 24h:

  603 33 99 88

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy stale poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.

e-mail: rekrutacja@polpatron.pl
telefon:
+48 600 04 69 65

Polpatron poszukuje

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji służbowej
  • Cykliczne patrolowanie terenu obiektu
  • Kontrola ruchu osób i pojazdów
  • Zapobieganie kradzieżom, dewastacjom, reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia

Wymagamy:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Zdolności do działania w stresie
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Terminową wypłatę świadczeń
  • Praca w systemie zmianowym 12 lub 24 h
  • Możliwość dofinansowania z PFRON (dojazdy do pracy, leki, turnusy rehabilitacyjne)

  • utrzymanie czystości i porządku na obiekcie

Wymagamy:

  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Chęci i zaangażowania

Oferujemy:

  • Możliwość dofinansowania z PFRON ( dojazdy do pracy, leki, turnusy rehabilitacyjne)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wsparcie Koordynatora

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Wykształcenia min. średniego
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Zaangażowania w realizację planów sprzedażowych
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności obsługi komputera (MS Office: Word, Excel, Outlook)
  • Prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu

  • Realizowanie planów sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz plany długoletniej współpracy
  • Wynagrodzenie oparte o stałą podstawę oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Zwrot wykorzystanego do celów służbowych paliwa
  • Szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szerokie możliwości awansu i rozwoju zawodowego