Doradca handlowy 24h:

  603 339 988

Dział obsługi klienta:
606 244 583

Stacja Monitorowania Alarmów:
608 456 252

Ochrona fizyczna

 

Ochrona fizyczna obiektu polega na prowadzeniu działań prewencyjnych mających na celu zapobieganie włamaniom, kradzieżom oraz dewastacjom mienia. Każdy kontrakt obsługiwany przez naszą firmę jest ściśle dostosowany do specyfiki obiektu i został poprzedzony analizą zagrożeń i weryfikacją potrzeb Klienta.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu opracowaliśmy i wdrożyliśmy ścisłe standardy bezpieczeństwa pozwalające zapewnić nam wysoki poziom podczas świadczenia usługi ochrony fizycznej, na którą składają się:

  • ochrona stała i doraźna,
  • obsługa recepcji,

W Polpatron wiemy, jak znaczącą funkcję w systemie bezpieczeństwa obiektu pełnią pracownicy ochrony fizycznej, dlatego też staramy się szczególny nacisk kłaść na rzetelne przygotowanie, szkolenia oraz wyposażenie pracowników w niezbędne środki potrzebne do wykonywania przydzielonych im zadań ochronnych.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988