Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Ochrona fizyczna

 

Ochrona fizyczna obiektu polega na prowadzeniu działań prewencyjnych mających na celu zapobieganie włamaniom, kradzieżom oraz dewastacjom mienia. Każdy kontrakt obsługiwany przez naszą firmę jest ściśle dostosowany do specyfiki obiektu i został poprzedzony analizą zagrożeń i weryfikacją potrzeb Klienta.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu opracowaliśmy i wdrożyliśmy ścisłe standardy bezpieczeństwa pozwalające zapewnić nam wysoki poziom podczas świadczenia usługi ochrony fizycznej, na którą składają się:

  • ochrona stała i doraźna,
  • obsługa recepcji,

W Polpatron wiemy, jak znaczącą funkcję w systemie bezpieczeństwa obiektu pełnią pracownicy ochrony fizycznej, dlatego też staramy się szczególny nacisk kłaść na rzetelne przygotowanie, szkolenia oraz wyposażenie pracowników w niezbędne środki potrzebne do wykonywania przydzielonych im zadań ochronnych.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych w celach oferowania produktów i usług (informacja poniżej), to będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora- Polpatron Sp. z o.o i Polpatron Alarmex Sp. z o.o, adres. Młynarska 48, 01-171 Warszawa - w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Danie będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988