Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Monitoring wizyjny

 

Dzięki usłudze Monitoringu Wizyjnego  opartej  na technologicznej analizie obrazu wykrywania zagrożeń od wielu lat udaje Nam się zwiększyć poziom bezpieczeństwa chronionego obiektu oraz dodatkowo gdzie jest taka możliwość zoptymalizować koszty usługi ochrony fizycznej .

Ciągłe inwestycje, szeroko wykwalifikowana kadra oraz podążanie za najnowszymi rozwiązaniami technicznymi zaowocowały najbardziej zaawansowanym systemem monitoringu Wizyjnego dostępnym na rynku.
W ramach oferowanych przez firmę Polpatron rozwiązań możemy wyróżnić:

• Wideo Weryfikację z analityką obrazu
• Wideo obchody
• Wideo recepcja
• Monitoring wizyjny z termowizją
• Komunikaty głosowe i alarmowe

W przypadku wystąpienia zdarzenia alarmowego system automatycznie wyświetla operatorowi podgląd z kamer na obiekcie, wraz z dokładną mapą oraz procedurami, które należy w danej sytuacji wykonać.

Każdego z naszych klientów traktujemy w indywidualny sposób dlatego tez procedury te są ustalane i konsultowane wspólnie z klientem.  Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie nie tylko zminimalizować ilość fałszywych alarmów, ale też po przez rozwiązania techniczne w znaczący sposób zredukować koszty ochrony obiektu.

• Aplikacja moblina

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych w celach oferowania produktów i usług (informacja poniżej), to będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora- Polpatron Sp. z o.o i Polpatron Alarmex Sp. z o.o, adres. Młynarska 48, 01-171 Warszawa - w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Danie będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988