Doradca handlowy 24h:

  603 339 988

Dział obsługi klienta:
606 244 583

Stacja Monitorowania Alarmów:
608 456 252

Monitoring wizyjny

 

Dzięki usłudze Monitoringu Wizyjnego  opartej  na technologicznej analizie obrazu wykrywania zagrożeń od wielu lat udaje Nam się zwiększyć poziom bezpieczeństwa chronionego obiektu oraz dodatkowo gdzie jest taka możliwość zoptymalizować koszty usługi ochrony fizycznej .

Ciągłe inwestycje, szeroko wykwalifikowana kadra oraz podążanie za najnowszymi rozwiązaniami technicznymi zaowocowały najbardziej zaawansowanym systemem monitoringu Wizyjnego dostępnym na rynku.
W ramach oferowanych przez firmę Polpatron rozwiązań możemy wyróżnić:

• Wideo Weryfikację z analityką obrazu
• Wideo obchody
• Wideo recepcja
• Monitoring wizyjny z termowizją
• Komunikaty głosowe i alarmowe

W przypadku wystąpienia zdarzenia alarmowego system automatycznie wyświetla operatorowi podgląd z kamer na obiekcie, wraz z dokładną mapą oraz procedurami, które należy w danej sytuacji wykonać.

Każdego z naszych klientów traktujemy w indywidualny sposób dlatego tez procedury te są ustalane i konsultowane wspólnie z klientem.  Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie nie tylko zminimalizować ilość fałszywych alarmów, ale też po przez rozwiązania techniczne w znaczący sposób zredukować koszty ochrony obiektu.

• Aplikacja moblina

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988