Doradca handlowy 24h:

  603 339 988

Dział obsługi klienta:
606 244 583

Stacja Monitorowania Alarmów:
608 456 252

Zabezpieczenie Techniczne Obiektów

 

Nasza firma POLPATRON oferuje kompleksowe usługi w zakresie zabezpieczenia technicznego obiektów. Z nami uzyskają Państwo profesjonalną ochronę!

Prowadzimy zabezpieczenie techniczne obiektów poprzez następujące systemy:

Specjaliści z naszej firmy POLPATRON zapewniają pełną i fachową obsługę w zakresie zabezpieczenia obiektów, która obejmuje doradztwo, zaprojektowanie, sprzedaż, montaż, a także serwis instalacji bezpieczeństwa.

Wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęty uznanych producentów, które dobieramy indywidualnie do konkretnego obiektu oraz oczekiwań klienta, aby uzyskać maksymalny poziom ochrony.

W razie dodatkowych pytań dotyczących zabezpieczenia technicznego obiektów prowadzonego przez naszą firmę jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie!

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988