Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Zabezpieczenie Techniczne Obiektów

 

Nasza firma POLPATRON oferuje kompleksowe usługi w zakresie zabezpieczenia technicznego obiektów. Z nami uzyskają Państwo profesjonalną ochronę!

Prowadzimy zabezpieczenie techniczne obiektów poprzez następujące systemy:

Specjaliści z naszej firmy POLPATRON zapewniają pełną i fachową obsługę w zakresie zabezpieczenia obiektów, która obejmuje doradztwo, zaprojektowanie, sprzedaż, montaż, a także serwis instalacji bezpieczeństwa.

Wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęty uznanych producentów, które dobieramy indywidualnie do konkretnego obiektu oraz oczekiwań klienta, aby uzyskać maksymalny poziom ochrony.

W razie dodatkowych pytań dotyczących zabezpieczenia technicznego obiektów prowadzonego przez naszą firmę jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie!

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych w celach oferowania produktów i usług (informacja poniżej), to będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora- Polpatron Sp. z o.o i Polpatron Alarmex Sp. z o.o, adres. Młynarska 48, 01-171 Warszawa - w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Danie będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988