Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Praca

Zatrudniamy na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania i okolic. Poszukujemy pracowników, którzy tak jak my na pierwszym miejscu stawiają jakość i angażują się w swoje zadania. W zamian oferujemy stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Jesteśmy firmą godną zaufania, wywiązującą się ze swoich zobowiązań.

Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracy znajdują się na:
pracuj.pl OLX

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z naszym działem rekrutacji:
E-mail: rekrutacja@polpatron.pl
Telefon: +48 600 04 69 65 (od Pon-Pt w godz. 08:00 – 16:00)

Etapy rekrutacji:

1

Przesłanie aplikacji

2

Analiza i selekcja aplikacji

3

Kontakt z wybranymi kandydatami

4

Rozmowa z wybranymi kandydatami

5

Wybór kandydata

Polpatron poszukuje

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji służbowej
  • Cykliczne patrolowanie terenu obiektu
  • Kontrola ruchu osób i pojazdów
  • Zapobieganie kradzieżom, dewastacjom, reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia

Wymagamy:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Zdolności do działania w stresie
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Terminową wypłatę świadczeń
  • Praca w systemie zmianowym 12 lub 24 h
  • Możliwość dofinansowania z PFRON (dojazdy do pracy, leki, turnusy rehabilitacyjne)

  • utrzymanie czystości i porządku na obiekcie

Wymagamy:

  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Chęci i zaangażowania

Oferujemy:

  • Możliwość dofinansowania z PFRON ( dojazdy do pracy, leki, turnusy rehabilitacyjne)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wsparcie Koordynatora

Miejsce pracy: Warszawa/Poznań/Wrocław

Kogo dokładnie szukamy?

  1. Szukamy osoby, która cechuje się wysoką kultura osobistą i łatwością w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.
  2. Praca na stanowisku Przedstawiciela handlowego łączy w sobie 2 obszary, dlatego zależy nam na osobach, które posiadają:
  • Umiejętność przedstawienia Klientowi w sposób precyzyjny technicznego aspektu produktu (sprzedaż doradcza).
  • Umiejętność  aktywnego i samodzielnego poszukiwania Klientów na rynku przy wykorzystaniu dowolnych metod prospectingowych (ok. 30% leadów zapewnia firma, pozostałe generuje handlowiec)
  1. Idealna osoba powinna cechować się przede wszystkim samodzielnością, systematycznością, sumiennością i zaangażowaniem w realizację celów sprzedażowych.
  2. Wymagamy prawa jazdy kat. B, własnego samochodu oraz dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).

Czym będziesz się zajmować?

  • Będziesz odpowiedzialny za nawiązywanie nowych kontaktów handlowych (aktywny prospecting przy wykorzystaniu telefonu, maila, osobistych kontaktów przy okazji wizyt na imprezach targowych, social sellingu, itp.).
  • Prowadzeniem procesu sprzedaży doradczej B2B - przygotowanie ofert sprzedażowych, negocjowanie warunków, zawieranie kontaktów handlowych oraz realizację planu sprzedaży.
  • Budowaniem pozytywnych relacji z Klientami w całym procesie sprzedażowym w celu uzyskania rekomendacji do kolejnych Klientów.

Jak przebiega wdrożenie?

Proces onboardingu obejmuje swoim zakresem:

  • Szkolenie z produktu.
  • Szkolenie z procesu sprzedaży.
  • Szkolenie z dostępnych narzędzi.
  • Uczestnictwo w pierwszych spotkaniach przy wsparciu osoby bardziej doświadczonej.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z trzech składników:

  • Podstawy - uzależniona od doświadczenia.
  • Prowizji od podpisanych kontraktów -  uzależnionej od wysokości podpisanej umowy.
  • Systemu premiowo-motywacyjnego – przyznawane są nagrody finansowe w okresie miesięcznym.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Umowę o pracę.
  • Zwrot kosztów poniesionych na paliwo wykorzystane do celów służbowych (możliwość uzyskania samochodu służbowego w dalszej współpracy).
  • Możliwość dołączenia do pakietu Medicover sport na preferencyjnych warunkach
  • Prywatna opieka medyczna
  • Darmowy parking dla pracowników
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).