Doradca handlowy 24h:

  603 339 988

Dział obsługi klienta:
606 244 583

Stacja Monitorowania Alarmów:
608 456 252

Wideo obchody

 

Usługa zdalnych obchodów realizowana przez operatora polegająca na połączeniu wizyjnym z kamerami CCTV oparta o analizę wzrokową. Operator działając według ustalonego harmonogramu wykonuje zdalny obchód obiektu. Logując się do wyznaczonych kamer analizuje obecną sytuację na obiekcie. W sytuacji zdefiniowania zagrożenia reaguje zgodnie z ustaloną wcześniej procedurą np. wydanie ostrzegawczego komunikatu głosowego lub bezpośrednie wysłanie załogi interwencyjnej. Przewagą tego typu rozwiązania jest brak możliwości wyśledzenia godziny oraz częstotliwości obchodów przez potencjalnych intruzów jak to może mieć miejsce przy wykonywaniu obchodów przez pracowników fizycznych.

 

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988