Doradca handlowy 24h:

  603 339 988

Dział obsługi klienta:
606 244 583

Stacja Monitorowania Alarmów:
608 456 252

Wideo weryfikacja z analityką obrazu

 

Usługa oparta na monitoringu zdarzeń alarmowych. W przypadku wystąpienia zdarzenia alarmowego operator stacji monitoringu podejmuje odpowiednie działania zgodnie z procedurami stworzonymi dla potrzeb klienta. Oferujemy trzy główne typy analizy obrazu:

• Inteligentna Analiza Intruza
Alarm wywoływany jest w chwili wejścia w chroniony obszar i przekazywany na stację monitoringu. Operator po otrzymaniu alarmu uzyskuje automatyczny podgląd z kamer na obiekcie oraz podejmuje działania zgodnie z ustalonymi wcześniej procedurami.

 

 

• Inteligenta Analiza Szwendania  
Rozwiązanie takie stosowane jest najczęściej w miejscach o zwiększonym natężeniu ruchu.  Osoby przechodzące przez strefę chronioną nie wywołują alarmu. Alarm generowany jest tylko w przypadku, gdy osoba przebywa w strefie dłużej od ustalonego wcześniej czasu. Czas przebywania w strefie ustalany jest elastyczne dla każdej z kamer.

 

 

• Inteligentna Analiza Dymu  
Alarm wywoływany jest w momencie pojawienia się dymu w strefie chronionej. Operator w momencie wystąpienia alarmu otrzymuje automatyczny zdalny podgląd go kamer na chronionym obiekcie oraz podejmuje odpowiednie działania zapisane w procedurach dla chronionego obiektu.

 

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988