Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Wideo weryfikacja z analityką obrazu

 

Usługa oparta na monitoringu zdarzeń alarmowych. W przypadku wystąpienia zdarzenia alarmowego operator stacji monitoringu podejmuje odpowiednie działania zgodnie z procedurami stworzonymi dla potrzeb klienta. Oferujemy trzy główne typy analizy obrazu:

• Inteligentna Analiza Intruza
Alarm wywoływany jest w chwili wejścia w chroniony obszar i przekazywany na stację monitoringu. Operator po otrzymaniu alarmu uzyskuje automatyczny podgląd z kamer na obiekcie oraz podejmuje działania zgodnie z ustalonymi wcześniej procedurami.

 

 

• Inteligenta Analiza Szwendania  
Rozwiązanie takie stosowane jest najczęściej w miejscach o zwiększonym natężeniu ruchu.  Osoby przechodzące przez strefę chronioną nie wywołują alarmu. Alarm generowany jest tylko w przypadku, gdy osoba przebywa w strefie dłużej od ustalonego wcześniej czasu. Czas przebywania w strefie ustalany jest elastyczne dla każdej z kamer.

 

 

• Inteligentna Analiza Dymu  
Alarm wywoływany jest w momencie pojawienia się dymu w strefie chronionej. Operator w momencie wystąpienia alarmu otrzymuje automatyczny zdalny podgląd go kamer na chronionym obiekcie oraz podejmuje odpowiednie działania zapisane w procedurach dla chronionego obiektu.

 

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych w celach oferowania produktów i usług (informacja poniżej), to będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora- Polpatron Sp. z o.o i Polpatron Alarmex Sp. z o.o, adres. Młynarska 48, 01-171 Warszawa - w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Danie będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988