Doradca handlowy 24h:

  603 33 99 88

System alarmowy sygnalizacji włamania i napadu SSWIN

 

Systemy alarmowe ograniczają nie tylko kradzieże, ale też naruszanie strefy chronionej. Dodatkowe zabezpieczenia, które można stopniowo łączyć w element ostrzegania, mogą sygnalizować m.in. o:

  • pożarze, ulatnianiu się tlenku węgla oraz gazu (czujniki przekazują informację do straży pożarnej),
  • zalaniu, np. z powodu awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Doradcy ds. zabezpieczeń firmy Polpatron, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta dotyczące bezpieczeństwa, doradzą i bezpłatnie zaprojektują system ochrony w pełni spełniający wszelkie oczekiwania.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 33 99 88