Doradca handlowy 24h: 603 339 988

System alarmowy sygnalizacji włamania i napadu SSWIN

 

Systemy alarmowe ograniczają nie tylko kradzieże, ale też naruszanie strefy chronionej. Dodatkowe zabezpieczenia, które można stopniowo łączyć w element ostrzegania, mogą sygnalizować m.in. o:

  • pożarze, ulatnianiu się tlenku węgla oraz gazu (czujniki przekazują informację do straży pożarnej),
  • zalaniu, np. z powodu awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Doradcy ds. zabezpieczeń firmy Polpatron, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta dotyczące bezpieczeństwa, doradzą i bezpłatnie zaprojektują system ochrony w pełni spełniający wszelkie oczekiwania.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych w celach oferowania produktów i usług (informacja poniżej), to będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora- Polpatron Sp. z o.o i Polpatron Alarmex Sp. z o.o, adres. Młynarska 48, 01-171 Warszawa - w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Danie będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988