Doradca handlowy 24h:

  603 33 99 88

System kontroli dostępu i czasu pracy KD

 

Kontrola dostępu pozwoli stworzyć inteligentne narzędzie do zarządzania personelem, ruchem osobowym i kołowym, a wygenerowane raporty staną się źródłem informacji niezbędnych do stworzenia sprawnie funkcjonującej struktury.

Korzyści i rozwiązania wynikające z użytkowania kontroli dostępu to:

  • identyfikacja zarówno pracowników, jak i osób przebywających w firmie czasowo, np.: firm sprzątających,
  • zapewnienie kontroli czasu pracy pracowników w firmie,
  • ograniczanie dostępu do cennych danych, tj. serwerownie czy archiwa,
  • zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy pracowników firmy, jak i otoczenia Klienta.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 33 99 88