Doradca handlowy 24h: 603 339 988

System telewizji przemysłowej CCTV

 

Systemy monitoringu CCTV umożliwiają zapewnienie ochrony osób oraz są sprawdzonym środkiem prewencyjnym zapobiegającym kradzieżom i oszustwom dzięki możliwości zapisu cyfrowego pozwalającego na archiwizację zdarzeń.

Główne zalety systemu telewizji przemysłowej CCTV to:

  •  
  • redukcja kradzieży,
  • zdalna kontrola pracy pracowników,
  • łatwe przechowywanie zapisanych nagrań oraz ich szybkie przeglądanie,
  • zdalne sterowanie kamerami za pomocą aplikacji dostępnej globalnie,
  • możliwość uruchomienia alarmu po zarejestrowaniu ruchu w obrębie danej kamery,
  • całodobowa obserwacja oraz rejestracja obrazów ze wszystkich kamer jednocześnie.

Stosowane przez nas urządzenia mają sprawdzoną jakość, posiadają homologację oraz wymagane atesty, aprobaty techniczne i certyfikaty dopuszczające je do użytku na terenie Polski.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych w celach oferowania produktów i usług (informacja poniżej), to będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora- Polpatron Sp. z o.o i Polpatron Alarmex Sp. z o.o, adres. Młynarska 48, 01-171 Warszawa - w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Danie będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988