Doradca handlowy 24h:

  603 339 988

Dział obsługi klienta:
606 244 583

Stacja Monitorowania Alarmów:
608 456 252

System telewizji przemysłowej CCTV

 

Systemy monitoringu CCTV umożliwiają zapewnienie ochrony osób oraz są sprawdzonym środkiem prewencyjnym zapobiegającym kradzieżom i oszustwom dzięki możliwości zapisu cyfrowego pozwalającego na archiwizację zdarzeń.

Główne zalety systemu telewizji przemysłowej CCTV to:

  •  
  • redukcja kradzieży,
  • zdalna kontrola pracy pracowników,
  • łatwe przechowywanie zapisanych nagrań oraz ich szybkie przeglądanie,
  • zdalne sterowanie kamerami za pomocą aplikacji dostępnej globalnie,
  • możliwość uruchomienia alarmu po zarejestrowaniu ruchu w obrębie danej kamery,
  • całodobowa obserwacja oraz rejestracja obrazów ze wszystkich kamer jednocześnie.

Stosowane przez nas urządzenia mają sprawdzoną jakość, posiadają homologację oraz wymagane atesty, aprobaty techniczne i certyfikaty dopuszczające je do użytku na terenie Polski.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988