Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Monitoring pojazdów GPS

 

Klient flotowy

Nasz system monitorowania pojazdów dedykowany jest przedsiębiorstwom w całym kraju. Zastosowanie technologii GPS umożliwia nie tylko lokalizację skradzionego samochodu, lecz także udostępnia szeroki wachlarz korzyści, takich jak:

 • dane dotyczące prędkości, kierunku jazdy i stanu akumulatora, otwarcia lub zamknięcia drzwi,
 • weryfikacji zużytego paliwa oraz informacje o jego ubytkach,
 • historia odwiedzanych miejsc,
 • kontrola czasu pracy pojazdu,
 • zmiana wyznaczonej trasy przejazdu,
 • zniżki w towarzystwach ubezpieczeniowych,
 • oraz wiele innych…

Oferowany przez POLPATRON system GPS znajduje zastosowanie min w branżach

 • floty samochodów osobowych (przedstawiciele handlowi),
 • transport i logistyka krajowa i zagraniczna,
 • maszyny budowlane i rolnicze,
 • chłodnictwo (temperatura powierzchni ładunkowych),
 • zabezpieczenia łodzi, oraz wiele innych…

 

Klient indywidualny

W dzisiejszych czasach najskuteczniejszym sposobem zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą jest zastosowanie nowoczesnej technologii namierzania GPS (lobar Positioning System), która umożliwia określenie lokalizacji pojazdu, z dokładnością do kilku metrów. Po zamontowaniu w pojeździe sterownika GPS firmy POLPATRON satelitarny system umożliwi Ci ,za pomocą Internetu, śledzenie i monitorowanie pozycji samochodu lub przewożonego ładunku w czasie rzeczywistym (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu), skutecznie zapewniając bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz przewożonych wartości. Dane dotyczące pojazdu na bieżąco wysyłane są do Stacji Monitorowania Pojazdów, gdzie wyspecjalizowani pracownicy analizują otrzymywane sygnały alarmowe oraz w sytuacjach zagrożenia powiadamiają odpowiednie służby (Policja, Pogotowie, Straż Pożarna, Grupa Interwencyjna).

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych w celach oferowania produktów i usług (informacja poniżej), to będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora- Polpatron Sp. z o.o i Polpatron Alarmex Sp. z o.o, adres. Młynarska 48, 01-171 Warszawa - w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Danie będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988