Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Dział obsługi klienta: 606 244 583

Monitoring obiektu z interwencją

 

to usługa pozwalająca na uzyskanie maksymalnego bezpieczeństwa obiektów – zapobiega dewastacjom, kradzieżom czy wtargnięciom, a także pozwala na szybką reakcję w razie wystąpienia zdarzeń, w tym także pożaru, zalania.

W naszej firmie POLPATRON prowadzimy monitoring obiektu z interwencją 24h na dobę. Przez cały czas nasi pracownicy śledzą obraz z instalacji monitoringu, a także stale są w kontakcie z grupami interwencyjnymi przygotowanymi na zgłoszenia.

 

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę:

  • doradztwo w zakresie monitoringu obiektów
  • projektowanie, sprzedaż, montaż i serwis instalacji monitoringowych
  • stały monitoring obiektów z wykorzystaniem instalacji
  • szybka reakcja naszego patrolu na zgłoszenia
  • prewencyjna kontrola obiektów przez patrole interwencyjne

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym usługami monitoringu z interwencją, jesteśmy gotowi do odpowiedzi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty monitoringu w firmie POLPATRON!

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988