Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Monitoring obiektu z interwencją

 

to usługa pozwalająca na uzyskanie maksymalnego bezpieczeństwa obiektów – zapobiega dewastacjom, kradzieżom czy wtargnięciom, a także pozwala na szybką reakcję w razie wystąpienia zdarzeń, w tym także pożaru, zalania.

W naszej firmie POLPATRON prowadzimy monitoring obiektu z interwencją 24h na dobę. Przez cały czas nasi pracownicy śledzą obraz z instalacji monitoringu, a także stale są w kontakcie z grupami interwencyjnymi przygotowanymi na zgłoszenia.

 

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę:

  • doradztwo w zakresie monitoringu obiektów
  • projektowanie, sprzedaż, montaż i serwis instalacji monitoringowych
  • stały monitoring obiektów z wykorzystaniem instalacji
  • szybka reakcja naszego patrolu na zgłoszenia
  • prewencyjna kontrola obiektów przez patrole interwencyjne

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym usługami monitoringu z interwencją, jesteśmy gotowi do odpowiedzi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty monitoringu w firmie POLPATRON!

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych w celach oferowania produktów i usług (informacja poniżej), to będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora- Polpatron Sp. z o.o i Polpatron Alarmex Sp. z o.o, adres. Młynarska 48, 01-171 Warszawa - w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Danie będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988