Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Dział obsługi klienta: 606 244 583

Monitoring Wizyjny

 

Monitoring wizyjny to najpopularniejszy rodzaj monitoringu, który pozwala na rejestrowanie zdarzeń z wykorzystaniem systemu kamer. Dzisiaj monitoring wizyjny stosowany jest powszechnie w różnych obiektach i w przestrzeniach zewnętrznych, w wyznaczonych strefach dozorowania.

W naszej firmie POLPATRON oferujemy klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie monitoringu sygnałów alarmowych, w tym także monitoring wizyjny. Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie monitoringu zapewniamy klientom obsługę na najwyższym poziomie!

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy sprzęty przeznaczone do prowadzenia monitoringu wizyjnego, dzięki czemu nasi klienci mogą korzystać z instalacji monitoringowej cechującej się obrazem o wysokiej rozdzielczości, niezawodnością działania, a także łatwą obsługą – również przez internet.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami w dziedzinie monitoringu wizyjnego jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do wybrania naszych usług w firmie POLPATRON!

CZYTAJ WIĘCEJ

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988