Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Monitoring Wizyjny

 

Monitoring wizyjny to najpopularniejszy rodzaj monitoringu, który pozwala na rejestrowanie zdarzeń z wykorzystaniem systemu kamer. Dzisiaj monitoring wizyjny stosowany jest powszechnie w różnych obiektach i w przestrzeniach zewnętrznych, w wyznaczonych strefach dozorowania.

W naszej firmie POLPATRON oferujemy klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie monitoringu sygnałów alarmowych, w tym także monitoring wizyjny. Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie monitoringu zapewniamy klientom obsługę na najwyższym poziomie!

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy sprzęty przeznaczone do prowadzenia monitoringu wizyjnego, dzięki czemu nasi klienci mogą korzystać z instalacji monitoringowej cechującej się obrazem o wysokiej rozdzielczości, niezawodnością działania, a także łatwą obsługą – również przez internet.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami w dziedzinie monitoringu wizyjnego jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do wybrania naszych usług w firmie POLPATRON!

CZYTAJ WIĘCEJ

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych w celach oferowania produktów i usług (informacja poniżej), to będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora- Polpatron Sp. z o.o i Polpatron Alarmex Sp. z o.o, adres. Młynarska 48, 01-171 Warszawa - w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Danie będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988