Doradca handlowy 24h: 603 339 988

Dział obsługi klienta: 606 244 583

Monitoring Pożarowy

 

Dzięki monitoringowi pożarowemu można zareagować błyskawicznie w razie wystąpienia zagrożenia pożarowego, a dzięki temu zmniejszyć ryzyko powstania znacznych strat w wyniku rozprzestrzeniającego się ognia.

Monitoring pożarowy firmy POLPATRON polega na automatycznym i bezzwłocznym przekazywaniu alarmów pożarowych 24h z lokalnego systemu sygnalizacji pożaru, za pośrednictwem dedykowanego nadajnika do Centrum Operacyjnego odpowiedniej Jednostki Straży Pożarnej.

 

Obiekty, które mają obowiązek połączenia z komendą Państwowej Straży Pożarnej za pomocą systemu monitoringu m.in. hotele, pensjonaty, szpitale, osiedla mieszkaniowe,  domy pomocy społecznej, banki, centra handlowe i inne obiekty użyteczności publicznej, a także zakłady przemysłowe czy obiekty magazynowe.

W naszej firmie POLPATRON oferujemy kompleksowy monitoring pożarowy, który pozwala naszym klientom na uzyskanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa PPOŻ w obiektach.

 

OFERTA PRZEDSIĘBIORCA (firma)

Abonament miesięczny od 200 zł + VAT*

Aktywacja nadajnika ustalana indywidualnie w zależności od lokalizacji, istnieje możliwość zakupu nadajnika na własność.

 

Monitoring pożarowy naszej firmy jest bezpośrednio podłączony do terminala na Stanowisku Kierowania Państwowej Straży Pożarnej, dzięki czemu może od razu zaalarmować straż o wystąpieniu zagrożenia.

Stosowany przez nas system posiada ważną homologację oraz wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, które dopuszczają go do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia. W efekcie możemy dostarczać naszym klientom najwyższą jakość bezpieczeństwa i dać im gwarancję niezawodności.

W razie dodatkowych pytań dotyczących usługi pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do wybrania monitoringu pożarowego wraz z naszą firmą POLPATRON!

 

* wariant cenowy dla abonamentu przy wyborze czasu trwania umowy na okres minimum 24 m-cy , w obszarze obsługiwanym przez Stację Monitorowania POLPATRON Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.  Nie gwarantujemy, że podpiszemy umowę z każdym klientem (np. z jakiś przyczyn sprzedaż i montaż nie będą możliwe)

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988