Doradca handlowy 24h:

  603 33 99 88

Monitoring Pożarowy

 

Dzięki monitoringowi pożarowemu można zareagować błyskawicznie w razie wystąpienia zagrożenia pożarowego, a dzięki temu zmniejszyć ryzyko powstania znacznych strat w wyniku rozprzestrzeniającego się ognia.

W naszej firmie POLPATRON oferujemy kompleksowy monitoring pożarowy, który pozwala naszym klientom na uzyskanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa PPOŻ w obiektach.

 

Monitoring pożarowy naszej firmy jest bezpośrednio podłączony do terminala na Stanowisku Kierowania Państwowej Straży Pożarnej, dzięki czemu może od razu zaalarmować straż o wystąpieniu zagrożenia.

Stosowany przez nas system posiada ważną homologację oraz wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, które dopuszczają go do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia. W efekcie możemy dostarczać naszym klientom najwyższą jakość bezpieczeństwa i dać im gwarancję niezawodności.

W razie dodatkowych pytań dotyczących usługi pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do wybrania monitoringu pożarowego wraz z naszą firmą POLPATRON!

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 33 99 88