Doradca handlowy 24h:

  603 339 988

Dział obsługi klienta:
606 244 583

Stacja Monitorowania Alarmów:
608 456 252

System przeciwpożarowy PPOŻ

 

Systemy przeciwpożarowe są jednym z najważniejszych elementów mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i życie ludzi. Ich głównym zadaniem jest zidentyfikowanie źródła powstałego pożaru oraz jak najszybsze przekazanie niezbędnych informacji do odpowiednich służb: ochrony fizycznej obiektu lub bezpośrednio do jednostek straży pożarnej.

W ramach usługi bezpieczeństwa przeciwpożarowego zapewniamy:

  • uzgadnianie dokumentacji projektowej w zakresie zgodności z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej,
  • wyposażenie obiektu w profesjonalne systemy sygnalizacji alarmu pożarowego, sprzęt przeciwpożarowy, oprawy oświetlenia awaryjnego (w tym oprawy oświetlenia ewakuacyjnego kierunkowego),
  • pełny serwis i konserwację sprzętu przeciwpożarowego oraz technicznych systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych w obiekcie.

Monitoring pożarowy naszej firmy jest bezpośrednio podłączony do terminala podpiętego do stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na używanie przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na świadczenie usług marketingowych drogą elektroniczną przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą al. Jerozolimskie 212a, 02-486 Warszawa, dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez Polpatron Sp. z o. o. .

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988