Doradca handlowy 24h: 603 339 988

System przeciwpożarowy PPOŻ

 

Systemy przeciwpożarowe są jednym z najważniejszych elementów mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i życie ludzi. Ich głównym zadaniem jest zidentyfikowanie źródła powstałego pożaru oraz jak najszybsze przekazanie niezbędnych informacji do odpowiednich służb: ochrony fizycznej obiektu lub bezpośrednio do jednostek straży pożarnej.

W ramach usługi bezpieczeństwa przeciwpożarowego zapewniamy:

  • uzgadnianie dokumentacji projektowej w zakresie zgodności z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej,
  • wyposażenie obiektu w profesjonalne systemy sygnalizacji alarmu pożarowego, sprzęt przeciwpożarowy, oprawy oświetlenia awaryjnego (w tym oprawy oświetlenia ewakuacyjnego kierunkowego),
  • pełny serwis i konserwację sprzętu przeciwpożarowego oraz technicznych systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych w obiekcie.

Monitoring pożarowy naszej firmy jest bezpośrednio podłączony do terminala podpiętego do stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie najszybciej jak to jest możliwe

Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych w celach oferowania produktów i usług (informacja poniżej), to będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora- Polpatron Sp. z o.o i Polpatron Alarmex Sp. z o.o, adres. Młynarska 48, 01-171 Warszawa - w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Danie będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

* pole obowiązkowe

Kontakt

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty ZADZWOŃ 603 339 988